Zavolajte nám v pracovné dni na číslo 0907 823 173 alebo napíšte e-mail na info@miripi.sk

Dopravy a platby

Cena a platba za tovar

Predávajúci, KNEZEK SK s.r.o. je platcom DPH.

Cena

Ceny tovaru uvedené na www.miripi.sk sú platné v čase uskutočnenia objednávky. Cena tovaru nezahŕňá cenu za platbu, dopravu a poštovné. Tieto sú stanovené samostatne v bode 5. a 6. Obchodných podmienok. Uvedená cena je cena s DPH.

Platba dobierkou

Ak si kupujúci zvolí formu platby na dobierku, bude mu tovar dodaný prostredníctvom Slovenskej pošty. Za tovar zaplatí doručovateľovi, resp. priamo na pošte. Na pošte mu vystavia potvrdenie o prevzatí hotovosti. Poplatok za dobierku je 1 €.

Platba prevodom na účet

Ak si kupujúci zvolí formu platby prevodom na účet, za tovar zaplatí na účet predávajúceho, a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Pokiaľ zvolí v objednávke tento spôsob platby, bude mu doručený e-mail s informáciami potrebnými na prevod peňazí: číslo účtu, presnú čiastku a variabilný symbol, aby bolo možné identifikovať platbu. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech účtu predávajúceho bude kupujúci o tejto skutočnosti informovaný a takisto aj o odoslaní objednávky. V prípade platby prevodom na účet si predávajúci neuplaňuje poplatok za platbu.

Československá obchodná banka, a.s.

Číslo účtu: 40 22 13 62 81/7500

IBAN SK70 7500 0000 0040 2213 6281

Variabilný symbol je číslo objednávky.

Platba v hotovosti pri osobnom odbere

Ak si kupujúci zvolí osobný odber a platbu v hotovosti, zaplatí za tovar pri jeho prevzatí. K platbe mu bude vystavená faktúra a bloček z registračnej pokladnice. Platba je možná iba v hotovosti. Osobné prevzatie tovaru je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť. V prípade platby prevodom na účet si predávajúci neuplaňuje poplatok za platbu.


Doprava, poštovné a balné

Slovenská pošta, a.s.

Doprava tovaru je realizovaná cez spoločnosť Slovenská pošta, a.s. (okrem prípadu, keď si v Objednávke zvolíte Osobný odber)


Doba dodania od podania na pošte: 2 až 4 pracovné dni

Pre objednávku do 79,99 €: poštovné a balné 3 € (+ 1,00 € dobierka)

Pre objednávku od 80,00 € vrátane: poštovné a balné 0 € (+ 1,00 € dobierka)

O podaní je kupujúci informovaný e-mailom.


POZOR: Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, uplatnite reklamáciu priamo u Slovenskej pošty. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie predávajúci zodpovednosť.

Predávajúci tiež nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru, ktoré zavinila Slovenská pošta, a.s.

Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie spôsobené nesprávne udanou adresou zo strany kupujúceho.


Osobné prevzatie v sídle predávajúceho

V prípade osobného prevzatia tovaru v sídle predávajúceho sa poštovné a balné neplatí. Platbu môžete uskutočniť vopred prevodom na účet alebo v hotovosti pri prevzatí – podľa Vami vybraného spôsobu platby pri objednávke. Osobný odber je možný iba na základe telefonickej dohody vopred na adrese spoločnosti:

KNEZEK SK s.r.o., Jedlíková 3424/15, 010 15 Žilina

Kontaktná osoba. Ing. Miriam Pilátová, mobil: 0907 823 173, email: info@miripi.sk.