Zavolajte nám v pracovné dni na číslo 0907 823 173 alebo napíšte e-mail na info@miripi.sk

Zasielanie newslettra

Súhlas s prihlásením k odberu noviniek

V zmysle legislatívnej úpravy, hlavne zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách, zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame, zákona č. 22/2004 z.z. o elektronickom obchode sme na zasielanie informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií povinní disponovať Vaším súhlasom na ich zasielanie.

V prípade, ak si vyššie uvedené informácie želáte dostávať prostredníctvom elektronickej pošty (e-mail), môžete tak urobiť nasledujúcim spôsobom:

  • registráciou do internetového obchodu, kde v spodnej časti registrácie môžete zaškrtnúť voľbu „Súhlasím s prihlásením k odberu noviniek elektronickou poštou (e-mailom)“,
  • pri prvom nákupe tovaru a služieb v nákupnom košíku v časti za obchodnými podmienkami a to zaškrtnutím voľby „Súhlasím s prihlásením k odberu noviniek elektronickou poštou (e-mailom)“,
  • vložením e-mailovej adresy v spodnom panely internetového obchodu s názvom „Súhlasím s prihlásením k odberu noviniek elektronickou poštou (e-mailom)“.

Týmto nám (tj. firme KNEZEK SK s.r.o., IČO: 48299839) udeľujete súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií na Vami poskytnutú e-mailovú adresu a zároveň potvrdzujete, že ste oprávneným užívateľom vloženej e-mailovej adresy, oprávneným na udelenie takéhoto súhlasu.

V prípade, ak by ste si želali svoj súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií zrušiť, môžete tak urobiť kedykoľvek, bezplatne:

  • - každý Newsletter obsahuje vetu: "Ak si neželáte dostávať ďalšie newslettre, môžete sa ODHLÁSIŤ", kliknutím na ODHLÁSIŤ sa odhlásite
  • - zaslaním e-mailovej správy v predmete ktorej bude uvedené slovo „NEZASIELAŤ“ na e-mailovú adresu info@miripi.sk.
  • Kópia tohto súhlasu sa Vám pri jeho udelení zasiela v elektronickej pošte a zároveň sa ukladá v našej databáze.

  • Vopred Vám ďakujeme za prípadný záujem o zasielanie informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií.